PETR FREY

PSAVEC

Projel jsem hodně zemí a potkal spousty všemožných lidiček. Jenže ta nejkrásnější studna inspirace je stejně naše fantazie. Skoro si dnes myslím, že nás všechno ostatní jen zdržuje od těch úžasných objevů, které nám může nabídnout. 

Něco o mně

V divokých devadesátkách jsem konečně vydal sbírku své rockové poezie, naskočil do reklamního průmyslu a začal poznávat, co je to značka. Prošel jsem si několik nadnárodních komunikačních skupin. Práce nezavislého konzultanta mi ale přišla zajímavější, a tak jsem se jí začal věnovat naplno. Nasbíral jsem zkušenosti i v HR a začal je propojovat s marketingem. Velkou výzvou pro mě byly nové marketingové trendy, kterým jsem věnoval dvě knížky. Na další mi pak už nezbyl čas, protože jsem většinu svých můz věnoval rozvíjení značek a firem.

A co dnes?

Původní nadšení pro budování značek mě sice úplně neopustilo, ale snažím se hlavně psát. A už ne knížky o marketingu, ale prózu! Pro můj první román pro mě byla velkou inspirací Brazílie, kde jsem se narodil. A tak se odehrává hlavně v Riu. Hlavní postavou je ovšem český architekt Henry a jeho dcery Pavlíny, která je obviněna v Brazílii v drogové kauze. Další knížka - Msta v Riu je pokračováním Pavlínina příběhu.


  |    Facebook    |